Krombach

Marka Krombach® od ponad 60 lat jest synonimem bezpieczeństwa, niezawodności i wyjątkowej trwałości. Krombach jest przede wszystkim znany z unikalnej umiejętności produkcji dużych zaworów o obrocie ćwiartkowym, w tym wykonanych na zamówienie zaworów motylkowych, trójekscentrycznych oraz zaworów zwrotnych. Rozmiary tych zaworów wahają się od 3 do 136 cali i są one zazwyczaj stosowane w takich aplikacjach jak izolacje parowo-wodne, izolacje skraplaczy, izolacje w wieżach chłodniczych oraz izolacje wody morskiej, aby wymienić tylko kilka.

Ponadto, Krombach oferuje linię zaworów kulowych z miękkim oraz metalowym uszczelnieniem, które są produkowane z precyzją, aby sprostać wymaganiom trudnych warunków eksploatacyjnych w środowiskach korozyjnych, abrazyjnych, o wysokiej temperaturze, a także w procesach gazowych, chemicznych, górniczych i farmaceutycznych.

Krombach posiada główne zakłady produkcyjne na całym świecie, w tym: Kreuztal, Niemcy: Friedrich Krombach GmbH, Muta, Słowenia: Armature d.o.o., Ravne, Słowenia: Croning Livarna d.o.o.

zawory Krombach

Zawory wysokiej klasy

Krombach® jest najbardziej znane z unikalnej zdolności produkcji dużych zaworów o obrocie ćwiartkowym, w tym wykonywanych na zamówienie zaworów motylkowych o średnicy do 136 cali, zaworów trójekscentrycznych, zaworów kulowych z metalowym uszczelnieniem oraz zaworów zwrotnych. Typowe zastosowania obejmują ekstremalne warunki eksploatacji w środowiskach korozyjnych, abrazyjnych, o wysokiej temperaturze, jak również w procesach gazowych, chemicznych, górniczych i farmaceutycznych, między innymi.