Armatura przemysłowa

Zawory tłoczkowe KVN marki KLINGER® wyróżniają się wyjątkową efektywnością i przyczyniają się do redukcji kosztów produkcji dzięki niewielkim wymaganiom konserwacyjnym i łatwości obsługi. Charakterystyczną cechą zaworów tłoczkowych KLINGER jest ich innowacyjny system uszczelnień i pierścieni, który gwarantuje hermetyczność i skutecznie chroni środowisko przed zanieczyszczeniem.

Firma KLINGER, będąca pionierem w dziedzinie technologii zaworów tłokowych od 1922 roku, oferuje różnorodne opcje montażowe, w tym kołnierzowe, gwintowane, oraz spawane (BW i SW). Produkty te są dostępne w wykonaniach zgodnych ze standardami DIN i ANSI, dzięki czemu zawory tłoczkowe KLINGER doskonale komplementują szeroki asortyment przemysłowych zaworów oferowanych przez markę KLINGER.

KLINGER zawory kulowe - Ballostar, Monoball & Monolith

Kurki kulowe, ze względu na ich konstrukcję (pełny przelot, miękkie uszczelnienie, skok 90°), doskonale nadają się do kontroli przepływu w przemyśle. Wysoka szczelność oraz łatwość automatyzacji powoduje, że należą do najpopularniejszych zaworów w branży.

Kurki kulowe KLINGER spełniają nawet najbardziej wymagające specyfikacje. Są stosowane w wielu gałęziach przemysłu. W KLINGER, koncentrujemy się na utrzymaniu najwyższej jakości, minimalnych wymagań konserwacyjnych i globalnej obsłudze. Co więcej, nasza w pełni zautomatyzowana produkcja zaworów kulowych o średnicy do DN 1000 wyróżnia nas na tle konkurencji." Polecana armatura Klinger to produkty najwyższej jakości.

Zawory kulowe

Zawory kulowe INTEC marki KLINGER® są kluczowymi elementami w systemach inżynierii procesowej wiodących sektorów przemysłowych. Ich zakres zastosowań obejmuje zarówno odcinanie, dławienie, jak i regulację przepływu różnorodnych materiałów, takich jak ciała stałe, ciecze, czy gazy, w instalacjach rurociągowych.

Wyzwaniem w pracy tych zaworów są często ekstremalne warunki, takie jak wysokie ciśnienie, ekstremalne temperatury i agresywne media, jak również rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa w procesach produkcyjnych i technologiach sterowania. Aby sprostać tym wymaganiom, wykorzystujemy naszą głęboką wiedzę techniczną i bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu przemysłowych zaworów kulowych.